Oem Parça

Oem Parça

OEM NEDİR?

OEM, kısaltmasının açılımı Original Equipment Manufacturer dir.  Türkçe karşılığı "özgün donanım üreticileri" anlamına gelmektedir. Bilgisayar sektöründe OEM parça diye adlandırılan ürünler belli başlı ana üreticiler tarafından sektörün geneline hitap edecek tarzda üretilen ürünlerdir. Oem bilgisayar parçalarını her ölçekteki bilgisayar firmaları kullanabilmektedir.
(Oem hakkında daha detaylı bilgi için  http://www.pclabs.com.tr/2003/11/29/oem-ifadesi-tam-olarak-nedir/ adresini ziyaret edebilirsiniz.)

 

 

 

OEM PARÇA SATIŞI

Masaüstü bilgisayarınız ya da notebook’unuz için parça istiyorsanız doğru  adrestesiniz. Mersin’de verdiğimiz OEM parça hizmeti ile bilgisayarınız için istediğiniz değişiklikleri en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Satışını yaptığımız tüm ürünler menşei ve ithalatçısı belli olan, kalitesini ispatlamış ve kesinlikle yasal olarak garantisi olan ürünlerdir.
İsterseniz aldığınız parçanın montajını teknik servisimizde gerçekleştiriyoruz.

RAM, Ekran Kartı, Ana Kart, İşlemci, Ses kartı ve diğer birçok ürünü sizlere üstün bir hizmet kalitesiyle  sunuyoruz.

 

Oem parçalar için diğer web sitemizi ziyaret ediniz.
www.camlibelbilgisayar.com

.::Çamlıbel Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri::.   Adres: İstiklal Cad. Kiremithane Mh. 4413 Sk.Eren Apt. Kat:1 No:3 Akdeniz / Mersin       Tel: 0 324 238 30 75 Fax: 0 324 238 31 36.